top of page

TERMÍNY

   POBYTOVÉ

3.-8. 7. 2022

ročníky: 2006 - 2011

17.-22. 7. 2022

ročníky: 2010 - 2013

 

Kdo může na kemp?
Kluci a holky z celé ČR, samozřejmě i děti ze zahraničí. Věkové hranice najdete ZDE. Přihlásit se může kdokoliv, i děti, které nejsou registrovány v žádném klubu.


Jak to probíhá od přihlášení po nástup na kemp?
Odešlete online přihlášku > dostanete e-mailem potvrzení přihlášky > uhradíte platbu (zálohu nebo celou částku dle data přihlášky > přibližně 4 týdny před začátkem Vašeho turnusu Vám dorazí finální informace k nástupu >  sejdeme se na kempu :)
(kontroly plateb probíhají cca 1x za 1-2 týdny)


Co je potřeba zařídit před kempem?
V záložce TERMÍNY, CENY naleznete Důležité dokumenty. Posudek o zdravotní způsobilosti je nutné zařídit u doktora, lze použít i formuláři z jiné akce. Ostatní dokumenty vyplníte osobně vy rodiče (zákonní zástupci). Věnujte pozornost i doporučenému seznamu věcí, ať máte prostor si chybějící věci obstarat.

Co udělat pro čerpání příspěvku od zaměstnavatele?

Kontaktujte koordinátorku Duklakempů, domluvíte se na postupu a potřebných údajích pro obě strany (faktura /  objednávka).

Jak účast zrušit?

Postup zrušení a storno podmínky naleznete ZDE.
 

Jak probíhá stravování a pitný režim?
Pro pitný režim mají děti k dispozici neustále vodu s citrónem a vodu se šťávou, kterou si mohou načepovat do vlastních lahví. Na pobytových turnusech mají děti zajištěnou snídani (formou švédských stolů), oběd, svačinu, večeři a druhou večeři.

Na příměstských turnuse mají děti zajištěnou svačinu, oběd, svačinu.

 

Jak s dietami a speciálními stravovacími potřebami?
Stačí vše uvést do přihlášky. Případně zaslat upřesňující e-mail. Úprava jídelníčku není žádný problém.

Po kolika jsou pokoje?

Po 2 až 4. Na čtyřlůžkových pokojích je jedno lůžko přistýlka (rozkládací křeslo).

 

Může si moje dítě vybrat své spolubydlící?
Ano, v přihlášce uveďte Vaše prosby, snažíme se jim maximálně vyhovět.

Co si vzít a co naopak nechat doma?
Veškerá doporučení najdete v seznamu věcí pro pobytové turnusy a příměstské turnusy.

Kdo se stará o mé dítě?
O děti se stará 6 trenérů, dále trenér brankářů, zdravotník, animátor, koordinátorka kempů a několik asistentů. Celý tým doplňuje ještě fotograf. Galerii dobrých dušiček z Duklakempů naleznete ZDE.

Kolik dětí je v tréninkovém skupině?
Jeden trenér má po celý kemp na starost okolo 10 dětí. Pro některé tréninky se většinou dvě skupiny spojují. Večerní aktivity jsou většinou celokempového rázu.

Jak mohu sledovat průběh kempu?
Po každém dni je k dispozici fotogalerie a na pobytových kempech sepisují trenéři každý večer deník. Obojí najdete na stránce konkrétního turnusu, prokliknete se ZDE.

Návštěvy na pobytovém kempu? 
Pro rodiče je vždy v pátek před zakončením připravena ukázková tréninková jednotka. Návštěvy v průběhu kempu nedoporučujeme. Vaše dítě to možná potěší nebo může narušit další průběh kempu. Další děti mohou smutnit, proč za nimi nikdo nepřijel.

bottom of page